Napisz do nas: office@mcs-techno.pl | Zadzwoń: 0048667996606
Zaznacz stronę

Szkło 

Krawędziarki dwustronne

Oferta naszej firmy obejmuje szeroki wybór nowoczesnych urządzeń przeznaczonych do precyzyjnej i bezpiecznej obróbki szkła. Dlatego też w skład asortymentu wchodzą krawędziarki do szkła. Dostępne są modele dwustronne do profilu trapezowego oraz krawędzi c-kant, dzięki czemu można dobrać maszynę do konkretnych potrzeb. Zachęcamy więc do przekonania się, jakie maszyny można znaleźć w tej kategorii.

Dwustronne urządzenia do obróbki szkła

Znajdujące się w ofercie nowoczesne maszyny znajdują zastosowanie w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych. W przypadku przedsiębiorstw wytwarzających lustra, półki meblowe, płytki, blaty stołowe i inne tego rodzaju wyroby, warto zdecydować się na zakup modelu przeznaczonego do obróbki polerowanego profilu płaskiego i zatępienia.

Urządzenie jest bezpieczne w użyciu i umożliwia odpowiednie przetwarzanie szkła. Wyposażone jest w solidne diamentowe koła, które zapewniają precyzyjny efekt końcowy. Wszelkie niezbędne informacje i parametry techniczne dostępne są na stronie produktu.

Nowoczesne krawędziarki dwustronne

Asortyment naszej firmy obejmuje również urządzenie przeznaczone do krawędzi c-kant, które sprawdza się także w wykończeniach przemysłowych. Tego rodzaju sprzęt wykorzystywany jest zwykle przy szkle samochodowym i fotowoltaicznym, a także AGD i wyposażeniu łazienkowym.

Komponenty w postaci diamentowych kół i przenośnika z poliuretanowymi paskami rozrządu zapewniają sprawną i wydajną pracę oraz zgodny z oczekiwaniami efekt. Możliwość regulacji wybranych elementów sprawia, że czynności wykonywane w użyciem dwustronnych krawędziarek do szkła przebiegają bez utrudnień i można je dostosować do bieżących potrzeb.

Maszyny do obróbki szkła

Zlokalizowana w Polsce siedziba to kolejny atut naszej firmy – dzięki temu możemy zapewnić szybką realizację zamówień, a także sprawny dostęp do serwisu. Dwustronne urządzenia do obróbki szkła znajdujące się w tej kategorii stanowią bowiem część naszego asortymentu, zapraszamy więc do poznania szczegółów oferty.