Napisz do nas: office@mcs-techno.pl | Zadzwoń: 0048667996606
Zaznacz stronę

Metal > System do usuwania wiórów > System do rozdzielania wiórów od emulsji lub mgły olejowej

System do rozdzielania wiórów od emulsji lub mgły olejowej

SYSTEMY DO ROZDZIELANIA WIÓRÓW OD EMULSJI LUB MGŁY OLEJOWEJ

Systemy do rozdzielania wirów od emulsji lub mgły olejowej z koalescencyjnymi świecami stanowią najlepszą dostępną obecnie technologię filtracji mgieł i oparów olejowych o różnych właściwościach.

Sercem systemu do rozdzielania wirów od emulsji lub mgły olejowej są tak zwane „świece”. Są one zbudowane ze specjalnych włókien lub mikrowłókien nawiniętych ze wzrastającą gęstością i ściśle sprasowanych do grubości kilku centymetrów wokół perforowanego metalowego walca, z kolei otoczonego zewnętrzną siatką.

Cylindryczny kształt świecy, przez który przechodzi strumień oczyszczanego powietrza, generuje ruch obrotowy cząstek mikrometrycznych, które również w wyniku ruchów Browna zagęszczają się i łączą przekształcając przepływ z gazu w ciecz, która łatwo zatrzymuje się na mediach filtracyjnych.

Kolejna faza drenażu, poprzez zasyfonowany odpływ, wyposażony w automatyczne zamknięcie, umieszczony w dolnym kołnierzu świecy pozwala na przepływ oleju do komory wstępnej poniżej.

Systemy do rozdzielania wirów od emulsji lub mgły olejowej uzyskuje się w ten sposób bardzo wysoką skuteczność filtracji, ponad 99,9%, wynik trudny do osiągnięcia przy użyciu oczyszczaczy tradycyjnych, zwłaszcza biorąc pod uwagę całkowity brak konieczności serwisowania lub wymiany elementów filtrujących.

Firma produkuje 4 różne typy oczyszczaczy koalescencyjnych, w zależności od konkretnych zastosowań.

 

System do rozdzielania wiórów od emulsji lub mgły olejowej

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez mcs-techno.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)