Napisz do nas: office@mcs-techno.pl | Zadzwoń: 0048667996606
Zaznacz stronę

Szkło > Sitodruk > Linie kompletne jednokolorowe i wielokolorowe

Linie kompletne jednokolorowe i wielokolorowe

KOMPLETNE LINIE DO DRUKU NA SZKLE

Kompletne linie do druku na szkle to rozwiązanie dla dekoracji szkła poszerzone o nowy, innowacyjny i zaawansowany technologicznie system, zaprojektowany w celu zapewnienia zintegrowanego procesu, który spełnia wymagania operacji przemysłowych najnowszej generacji.

Linia do druku na szkle łączy w sobie elastyczność druku cyfrowego z dużą szybkością typową dla konwencjonalnych technik sitodruku.

Innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej ekskluzywnych projektów z branży AGD, wyposażenia wnętrz i motoryzacji.

Rewolucyjny system druku cyfrowego dinamica usprawnia proces nanoszenia grafiki na powierzchnie szklane wszelkiego rodzaju.

Operator może wybrać drukowanie wieloprzebiegowe lub jednoprzebiegowe.

W przypadku drukowania wieloprzebiegowego, po operacji automatycznego wyrównywania, tafla szklana jest zatrzymywana i drukowana przez skanowanie, z możliwością zmiany kolejności drukowania w kolorze.

W procesie jednoprzebiegowym jednostka drukująca jest zamocowana i to szkło się porusza, umożliwiając nałożenie pojedynczej „warstwy” w wielu kolorach. Stale recyrkulowany atrament ceramiczny pozwala na szybkie powtarzanie zadań drukowania, gwarantując tym samym stałą dostępność maszyny i wyjątkową elastyczność użytkowania.

Linia do druku na szkle

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez mcs-techno.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)