Napisz do nas: office@mcs-techno.pl | Zadzwoń: 0048667996606
Zaznacz stronę

Szkło 

Stół do cięcia szkła

Oferta naszej firmy obejmuje zaawansowane technologicznie maszyny do obróbki różnorodnych tworzyw. W skład asortymentu wchodzą liczne urządzenia, które zapewniają precyzyjne przeprowadzanie różnego rodzaju prac. W ofercie znajdują się m.in. nowoczesne stoły do rozkroju szkła w dwóch wariantach do wyboru. Zapraszamy więc do zapoznania się z parametrami poszczególnych maszyn.

Do tworzywa laminowanego

Można u nas zakupić stół do cięcia szkła laminowanego. Ten rodzaj tworzywa składa się z dwóch warstw, przez co jego obróbka może stanowić problem. Istotny jest zatem dobór urządzenia, który rozkroi je w solidny oraz bezpieczny sposób.

Dostępny w ofercie stół wykorzystuje specjalnie opracowane włoskie oprogramowanie, co zapewnia precyzję działań. Ponadto jest wyposażony w kilka zautomatyzowanych systemów: cięcia, ładowania, ogrzewania, transmisji. Stanowi to gwarancję odpowiednio przeprowadzonej obróbki szkła laminowanego, zmniejsza bowiem ryzyko pęknięcia.

Model ten składa się ze specjalnie dobranych komponentów, dzięki którym rozkrój tworzywa laminowanego przebiega bezproblemowo. Pod tym względem należy zwrócić uwagę na takie elementy maszyny, jak odpowiednie kółko tnące, rolka łamiąca i ostrze do folii. Urządzenie spełnia wszelkie wymagania niezbędne do uzyskania właściwego efektu obróbki tworzywa.

Uniwersalne urządzenie do rozkroju

Proponujemy także zakup modelu, który charakteryzuje się prostotą obsługi. W naszej ofercie znajduje się stół do szkła o dogodnych parametrach technicznych. Specjalnie dostosowane komponenty umożliwiają wycinanie dowolnych kształtów, a prędkość pracy może być regulowana. Większość procesów jest w tym przypadku zautomatyzowana, dzięki czemu obsługa maszyny jest prosta oraz bezpieczna.

Dzięki dostępności różnych opcji można dobrać stół do cięcia szkła do potrzeb obiektu, w którym będzie wykorzystywany. Proponujemy bowiem niezwykle praktyczne maszyny do rozkroju zapewniające precyzyjny efekt. Zachęcamy zatem do sprawdzenia szczegółów na temat urządzeń.