Napisz do nas: office@mcs-techno.pl | Zadzwoń: 0048667996606
Zaznacz stronę

Metal > Szczotki do mikroczyszczenia > System do czyszczenia blachy przed zwijaniem

System do czyszczenia blachy przed zwijaniem

SYSTEM DO CZYSZCZENIA BLACHY PRZED ZAWIJANIEM

System do czyszczenia blachy przed zawijaniem może czyścić kręgi stalowe, ze stali nierdzewnej, aluminiowe i z metali nieżelaznych. System zaprojektowany jest  tak, by czyścić przed walcowaniem, przed wyrównaniem i przed nałożeniem powłoki ochronnej, a także przed lub po cynkowaniu.

Cevomat może nawet czyścić faliste i ostre krawędzie metalowe paski przy dużych prędkościach transportowych i po obu stronach. Cząsteczki są skutecznie usuwane nie tylko z cewek za pomocą smaru na bazie oleju, ale także z metalowej taśmy za pomocą suchego smaru.

Technologia szczotek

Systemy do czyszczenia blachy przed zawijaniem posiada cztery szczotki mieczowe we wszystkich czystych metalowych zwojach ze stali, stali nierdzewnej, aluminium i metali nieżelaznych od góry i od dołu. Włókna szczotek skutecznie usuwają wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni. Smary pozostają na metalowym pasku i są równomiernie rozprowadzane po powierzchni przez szczotki.

Mechanizm samoczyszczący

Szczotki liniowe są stale odświeżane w jednostce samoczyszczącej, aby dostosować się do ciągłej pracy linii produkcyjnych w produkcji przemysłowej. Obrotowy stojak i dysze sprężonego powietrza oddzielają cząsteczki mechanicznie i pneumatycznie od szczotek liniowych. Luźne cząstki są następnie usuwane za pomocą ekstrakcji próżniowej.

 

Przed skorzystaniem z systemu czyszczenia blachy
Po skorzystaniu z systemu czyszczenia blachy

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez mcs-techno.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)