Napisz do nas: office@mcs-techno.pl | Zadzwoń: 0048667996606
Zaznacz stronę

Drewno > Odzysk z biomasy > System do odzysku z biomasy

SYSTEM DO ODZYSKU Z BIOMASY

ODZYSK Z BIOMASY

Jest jednym z filarów, którym zajmuje się producent oferowanych maszyn.  Firma projektuje, wykonuje i instaluje systemy dla warsztatów i przemysłu,
w tym kanały aspirujące, różne systemy filtracji, magazynowanie odpadów i ich późniejszy odzysk w celu ponownego wykorzystania w CYKLU TERMICZNYM jako paliwa alternatywnego.

Instalacje wykorzystujące odpady drewniane takie jak odzysk z biomasy w celach termoenergetycznych są montowane w małych, jak i dużych firmach.

Obecnie instalacje te szybko się rozprzestrzeniają, ponieważ ich pełne bezpieczeństwo i opłacalność ekonomiczna zostały już dawno dowiedzione.

W tej dziedzinie producent posiada specjalistyczną wiedzę, wynikającą z wieloletniego doświadczenia oraz wyróżnia się jakością i niezawodnością dostarczanych instalacji, co jest widoczne w uznaniu udzielonym mu przez rynek.

Odzysk z biomasy
Odzysk z biomasy

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez mcs-techno.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)