Napisz do nas: office@mcs-techno.pl | Zadzwoń: 0048667996606
Zaznacz stronę

Metal > System do odpylania > System do odpylania przy obróbce metalu

System do odpylania przy obróbce metalu

SYSTEMY DO ODPYLANIA PRZY OBRÓBCE METALU 

SPAWALNICTWO

Systemy do odpylania przy operacji spawania posiadają  filtry mobilne nadające się do filtracji dymów spawalniczych pochodzących z prac dorywczych i okazjonalnych.

W przypadku linii ciągłego przetwarzania, firma projektuje i rozwija scentralizowane systemy z metalowymi ogniwami filtracyjnymi lub z kieszeniami z włókna szklanego.

Przechwytywanie dymów i mikropyłów powstających podczas prac spawalniczych może odbywać się za pomocą ruchomych ramion lub przez nowe ściany odciągowe z panelami dźwiękochłonnymi do tłumienia hałasu.

 

SZLIFOWANIE

Nasza firma jest w stanie zaoferować różnorodne systemy do odpylania dla wszystkich problematyk właściwych dla operacji szlifowania, takich jak tworzenie dźwiękochłonnych boksów i kabin czy rozwiązań modułowych, w których stosujemy dźwiękochłonne ściany odciągowe. Pyły pochodzące z tych operacji są skutecznie zatrzymywany przez nasze odpylacze.

 

CIĘCIE TERMICZNE

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży firma projektuje i produkuje kompletne systemy do odciągu i filtracji pyłów pochodzących z operacji cięcia termicznego.

Jeśli istniejąca instalacja ich nie posiada, jesteśmy w stanie dostarczyć modułowe zbiorniki odciągowe wyposażone w mikro i pneumatyczne zawory ograniczające odciąg tylko do sektorów tnących. Dzięki zastosowanej technologii w systemach do odpylania jesteśmy w stanie zmniejszyć stężenie pyłów pochodzących z działalności:

  • Cięcie laserowe
  • Cięcie tlenem
  • Cięcie plazmowe

OBRÓBKA METALI

Asortyment odpylaczy workowych i nabojowych umożliwia filtrację pyłów z procesów takich jak piaskowanie, natomiast filtry z węglem aktywnym nadają się do obróbki powierzchniowej, takiej jak wytrawianie, w obecności rozpuszczalników i innych substancji agresywnych. Inne rodzaje obróbek, w których można stosować systemy do odpylania przy obróbce metalu, to na przykład:

  • Śrutowanie
  • Frezowanie
  • Szlifowanie
  • Polerowanie
systemy do odpylania przy obróbce metalu

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez mcs-techno.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)