Napisz do nas: office@mcs-techno.pl | Zadzwoń: 0048667996606
Zaznacz stronę

SYSTEM DO ODSYSANIA PYŁU

SYSTEM DO ODSYSANIA PYŁU

System do odsysania pyłu jest niezbędny w przypadku obróbki drewna w fazach produkcji, kiedy pyły są szkodliwe dla zdrowia pracowników i grożącą wybuchem przy określonych stężeniach.

Biorąc bezpieczeństwo za priorytet producent przez lata pracował nad projektowaniem i produkcją systemów filtracji powietrza nasyconego pyłem i wiórami, przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Posiadają one certyfikaty i znajdują zastosowanie  w różnych procesach produkcyjnych i do każdego środowiska pracy.

Filtry stosowane w tych instalacjach wykorzystują zarówno system oczyszczania i wkładamiwokowego, jak i kartridżowego w zależności od obrabianego drewna.

Oferujemy podstacje filtrujące, odpylacze oraz całą serię silosów, dzięki którym nasz asortyment jest bardzo elastyczny oraz odpowiada najbardziej zróżnicowanym potrzebom rynku.

System do odsysania pyłu

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez mcs-techno.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)