Napisz do nas: office@mcs-techno.pl | Zadzwoń: 0048667996606
Zaznacz stronę

Szkło > Krawędziarki pionowe > Krawędziarki do profilu C kant

Krawędziarki do profilu C kANt

Krawędziarka pionowa do C kant

 

Szliferka do obróbki krawędzi tafli szklanych po cięciu.

Szlifowanie szkła CNC pozwala uzyskać doskonałe wyniki pod każdym możliwym względem – od precyzji, przez jakość, wytrzymałość, po niezawodność. Ten model może szlifować tafle szkła o szerokiej gamie różnych wymiarów, umożliwiając produkcję dużych ilości przy jednoczesnym tworzeniu kilku różnych krawędzi: C kant, dająca zaokrąglony, wypolerowany efekt; krawędź płaska i wypukła, polerowana, płaska i prostopadła do powierzchni, z wypukłościami 45°; krawędź okragła z podwójną krzywizną wypukło-wklęsłą; krawędź wodospadu, z zaokrągloną krawędzią w ćwierć koła, która zapobiega załamaniom.

Obróbka szkła zakończona jest fazą polerowania, przy użyciu tlenku ceru (mod. RI/6MC – RI/8M). Szlifowanie jest niezbędnym zabiegiem w celu wyeliminowania ostrych krawędzi powstałych podczas cięcia tafli szkła; sprawia, że ​​krawędzie są bezpieczne w obsłudze podczas dalszej obróbki lub ostatecznej instalacji.

Czasami szlifowanie wykonuje się również na kolorowym szkle, aby zmniejszyć ryzyko szoku termicznego, jako alternatywę dla hartowania.

Nadaje się do małych, średnich i dużych hut szkła specjalnie do produkcji luster, półek łazienkowych, szkła laminowanego i blatów stołowych.

Przenośnik gąsienicowy złożony jest z gumowych podkładek z sześcioma łożyskami, przymocowanych do łańcucha, który ślizga się po stalowych prowadnicach.

Przenośnik nie wymaga ciągłego smarowania.

Ręczna regulacja tarcz diamentowych i prędkości roboczej.

Automatyczna regulacja kół polerskich.

Elektroniczna karta wyświetla i reguluje otwarcie oraz zamknięcie toru w zależności od grubości, która ma być obrabiana (AR / 2MS – RI / 4MS).

Wrzeciona mogą pomieścić dwa koła do obróbki jednej serii grubości.

System chłodzenia wodą w obiegu zamkniętym.

Urządzenia zabezpieczające i chroniące operatora.

Instalacja elektryczna zgodna z obowiązującą EC.

DANE TECHNICZNE:

zakres grubości  3/20 mm

minimalny rozmiar 150x150mm

maksymalne obciążenie 300 kg

wysokość powierzchni roboczej 800 mm

łączna moc 5,1 kW

pojemność zbiornika 195 l

zużycie powietrza /

prędkość przednia 0,5/2,5/min

waga całkowita 1550 kg

Krawędziarka pionowa do C kant

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez mcs-techno.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)