Napisz do nas: office@mcs-techno.pl | Zadzwoń: 0048667996606
Zaznacz stronę

Drewno > Silosy filtrujące > Silos filtrujący

silos filtrujący

Silos filtrujący IMAS

IMAS AEROMECCANICA w szerokim asortymencie posiada odpylacze wykorzystywane do filtracji pyłów i wiórów pochodzących z obróbki drewna.  W swojej ofercie ma rówenież szereg silosów przystosowanych do filtracji i magazynowania surowca. Są one wyposażone w kompleksowe urządzenia techniczne (układ przeciwzgęszczania mostu, system wyciągu z regulacją prędkości) oraz systemy bezpieczeństwa (system nakierowywania i system ochrony przeciwwybuchowej Atex. Zawierają także system bezpieczeństwa i kontroli, system przeciwpożarowy), dzięki którym produkty dostosowane są do różnych potrzeb rynku.

Lata doświadczeń i bogata wiedza sprawiły, że IMAS AEROMECCANICA ma w wyposażeniu szereg silosów różniących się między sobą wielkością i pojemnością magazynową. Posiadamy Silosy z panelami 14-18-24, silosy na podporach, silosy wielokątne.

Imas Silos filtrujący

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez mcs-techno.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)