Napisz do nas: office@mcs-techno.pl | Zadzwoń: 0048667996606
Zaznacz stronę

Metal

System do usuwania wiórów

Obróbka metalowych tworzyw to proces, w trakcie którego należy korzystać ze specjalnie dobranych maszyn odznaczających się skutecznym działaniem. W celu ograniczenia zanieczyszczeń w środowisku roboczym warto zdecydować się na rozwiązanie, jakim jest system do usuwania wiórów. Takie instalacje znajdują się w naszej ofercie w różnych wariantach, dzięki czemu można wybrać model spełniający konkretne wymagania i najlepiej sprawdzający się przy określonej obróbce metalu. Zapraszamy więc do sprawdzenia szczegółów na temat maszyn prezentowanych w tej kategorii MCS Techno.

Zaawansowane technologicznie rozwiązania do przemysłu

Mając na uwadze zróżnicowany charakter prac związanych z obróbką metalowych tworzyw oferujemy system przeznaczony do usuwania wiórów poprzez ich rozdzielanie od emulsji lub mgły olejowej bądź do ich mielenia i przenoszenia do zbiornika centralnego. Umożliwia to zamówienie oczyszczacza idealnie dopasowanego do indywidualnych oczekiwań oraz specyfiki miejsca, w którym będzie wykorzystywany. Dzięki temu można mieć pewność, że wybrane rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w celu utrzymania optymalnego poziomu czystości podczas obróbki metalu.

Każdy z dostępnych w ofercie MCS Techno systemów do usuwania wiórów jest starannie zaprojektowany i dopracowany w każdym szczególe. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że zyskają rozwiązanie cechujące się wysokim poziomem wydajności i skuteczności w eliminowaniu zanieczyszczeń o określonym charakterze.

Najlepsze systemy do usuwania wiórów

Znajdujące się w asortymencie naszej firmy rozwiązania technologiczne doskonale sprawdzą się w miejscach, w których zachodzi potrzeba rozdzielania zanieczyszczeń powstałych w wyniku obróbki metalu od emulsji bądź mgły olejowej. Polecamy także model eliminujący pozostałości procesów przetwórczych poprzez ich mielenie i transport do zbiornika centralnego maszyny.W przypadku dodatkowych pytań na temat oferty MCS Techno lub naszych systemów do usuwania wiórów zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz znajdujący się na stronie.