Napisz do nas: office@mcs-techno.pl | Zadzwoń: 0048667996606
Zaznacz stronę

Marka Triulzi jest obecna na rynkach zagranicznych od ponad 60 lat i stała się synonimem myjek najwyższej jakości. Mówimy tutaj więc o jednej z legendarnych marek włoskich, które zapisały się na kartach historii maszyn do obróbki szkła. Firma Triulzi, której zakład produkcjny znajduje się w mieście Limbiate (na północ od Mediolanu) produkuje szeroką gamę maszyn do mycia szkła, zarówno pionowych jak i poziomych, lub całych linii pionowych, na przykład w połączeniu z krawędziarkami, szlifierkami i wykrajarkami wiodących producentów.

Jedną z najważniejszych cech charakterystycznych, która odróżnia myjki Triulzi, to bogate zastosowanie stali inox, szczególnie w korpusie maszyny, w strefie mycia i suszenia, tak jak w misach gromadzenia wody.

Szczególna uwaga została skierowana na jak najłatwiesze wykonywanie czynności konserwacyjnych; na przykład misy są zamontowane na specjalnych kołach tak, by dostęp o nich w celu ich czyszczenia był łatwy, szczotki natmiast są łatwo wymienialne, a silniki znajdują się na zewnątrz, by w szybki sposób można było dokonać ich inspekcji.

Triulzi dysponuje modelami maszyn dostosowanych do różnych typów produkcji, począwszy od wyrobów szklanych o małej produkcji i limitach budżetowych po produkcje dużej wielkości wymagające zintegrowanych rozwiązań automatycznych, z zastosowaniem trudnych materiałów takich jak szkło niskiej emisyjności.

W niektórych swoich modelach, Triulzi sięgnęła także po rozwiązania energooszczędne. Biorąc pod uwagę, iż koszty energii elektrycznej charakteryzują się stałym wzrostem, ważne jest, aby na początku podjąć kroki, które pozwolą na oszczędność pieniędzy przez cały okres użytkowania maszyny, dzięki min: czujnikowi przewodności wody, czujniki obecności płyt szkła, pozwalającym na zatrzymanie niektórych kompenentów w przypadku braku płyty szkłą w maszynie, misa ciepłej wody izolowana termicznie pozwalająca na oszczędność energii poprzez utrzymywanie ciepła.

Szeroki dobór elementów opcjonalnych, uzupełnia szeroką gamę produktów Triulzi, wśród których szczególnie pożądany system pobierania wysokiego ciśnienia usuwający pierwszą partie resztek nim te wejdą w strefę myjki, co pozwala na zachowanie przez dłuższy czas jakości wody w myjce. W wersjach bardziej zaawansowanych, znajduje się tablica sterownicza z łatwym w obsłudze interfejsem dostarczającym takich informacji, jak:

  • Kontrola posuwu plyt szkła na wejściu i wyjściu
  • Automatyczny pomiar grubości za pomocą czujnika ultradźwiękowego
  • Pomiar obecności szkła LOW-E i przystosowanie pomiarów maszyny
  • Pomiar jakości wody w myjce i alarm w przypadku obniżenia tej jakości.
  • Automatyczna kontrola wpływu wody i temperatury wody